2017 – MU17 – City of Kortrijk Cup

Results for the 2017 – MU17 – City of Kortrijk Cup

LOCATIONS (click here for maps of all locations)
 LM Lange Munte – Kortrijk  WEV Wevelgem (Schelp & Vlaschaard)
 MIM Mimosa – Kortrijk  DOT Dottignies
 HIE HIEPSO – Kortrijk ZWE Sportpunt – Zwevegem
DEE Gaverhal – Deerlijk WAR De Treffer – Waregem
IZE ‘t Sok Izegem

1 1 LM 4 27-dec-17 9:00 KORTRIJK BASKET ACA ZAZA PACHULIA ACA 51 73
2 LM 4 27-dec-17 10:50 MEYRIN BASKET ISRAEL BASKET ACA 35 60
3 LM 5 27-dec-17 16:20 KORTRIJK BASKET ACA MEYRIN BASKET 81 55
4 LM 4 27-dec-17 18:30 ZAZA PACHULIA ACA ISRAEL BASKET ACA 64 47
5 LM 4 28-dec-17 10:50 KORTRIJK BASKET ACA ISRAEL BASKET ACA 48 64
6 WAR 1 28-dec-17 10:30 ZAZA PACHULIA ACA MEYRIN BASKET 50 68
2 7 WAR 1 27-dec-17 12:20 BM WAREGEM SELECTION AWBB 39 88
8 WAR 2 27-dec-17 12:20 EBC ROSTOCK ZZ LEIDEN 78 48
9 WAR 1 27-dec-17 17:10 BM WAREGEM EBC ROSTOCK 60 67
10 WAR 2 27-dec-17 17:10 SELECTION AWBB ZZ LEIDEN 90 28
11 WAR 1 28-dec-17 9:00 BM WAREGEM ZZ LEIDEN 56 37
12 WAR 2 28-dec-17 9:00 SELECTION AWBB EBC ROSTOCK 69 58
3 13 ZWE 1 27-dec-17 9:00 ZWEVEGEMDEERLIJK LIMBURG UNITED 34 75
14 ZWE 1 27-dec-17 13:30 ZWEVEGEMDEERLIJK ALMONTE EINDHOVEN 66 38
15 ZWE 2 27-dec-17 18:00 LIMBURG UNITED ALMONTE EINDHOVEN 101 14
4 16 IZE 1 27-dec-17 9:00 FALCO GENT BASKET@SEA OOSTENDE 70 90
17 IZE 1 27-dec-17 12:00 FALCO GENT SPARTA BERTRANGE 84 59
18 IZE 1 27-dec-17 16:30 BASKET@SEA OOSTENDE SPARTA BERTRANGE 104 31
5 19 IZE 2 27-dec-17 9:00 ANTWERP GIANTS T71 BASKET DUDELANGE 68 53
20 IZE 1 27-dec-17 13:30 ANTWERP GIANTS DEN BOSCH 76 30
21 IZE 1 27-dec-17 18:00 T71 BASKET DUDELANGE DEN BOSCH 62 63
6 22 IZE 1 27-dec-17 10:30 BAVI VILVOORDE HANAU WHITE WINGS 119 22
23 IZE 1 27-dec-17 15:00 BAVI VILVOORDE OXACO BOECHOUT 79 42
24 IZE 2 27-dec-17 18:00 OXACO BOECHOUT HANAU WHITE WINGS 54 15
1 25 IZE 1 28-dec-17 9:00 ZWEVEGEMDEERLIJK FALCO GENT 49 77
2 26 IZE 2 27-dec-17 9:00 DEN BOSCH OXACO BOECHOUT 42 57
3 27 IZE 1 28-dec-17 10:30 LIMBURG UNITED BASKET@SEA OOSTENDE 53 78
4 28 IZE 2 27-dec-17 10:30 ANTWERP GIANTS BAVI VILVOORDE 70 56
5 29 IZE 1 28-dec-17 13:00 ALMONTE EINDHOVEN SPARTA BERTRANGE 52 49
30 IZE 2 28-dec-17 13:00 T71 BASKET DUDELANGE HANAU WHITE WINGS 75 41
31 IZE 1 28-dec-17 18:30 ALMONTE EINDHOVEN T71 BASKET DUDELANGE 60 79
32 IZE 2 28-dec-17 18:30 SPARTA BERTRANGE HANAU WHITE WINGS 73 38
33 IZE 1 29-dec-17 9:00 ALMONTE EINDHOVEN HANAU WHITE WINGS 74 38
34 IZE 1 29-dec-17 10:30 SPARTA BERTRANGE T71 BASKET DUDELANGE 80 67
1 35 WAR 1 28-dec-17 13:30 MEYRIN BASKET ZZ LEIDEN 66 40
2 36 IZE 2 28-dec-17 15:30 ZWEVEGEMDEERLIJK DEN BOSCH 57 51
3 37 WAR 1 28-dec-17 15:00 KORTRIJK BASKET ACA BM WAREGEM 62 43
4 38 IZE 1 28-dec-17 15:30 FALCO GENT OXACO BOECHOUT 52 72
5 39 WAR 1 28-dec-17 16:30 ISRAEL BASKET ACA EBC ROSTOCK 59 55
6 40 IZE 2 28-dec-17 17:00 LIMBURG UNITED BAVI VILVOORDE 70 50
7 41 WAR 1 28-dec-17 18:00 ZAZA PACHULIA ACA SELECTION AWBB 70 63
8 42 IZE 1 28-dec-17 17:00 BASKET@SEA OOSTENDE ANTWERP GIANTS 57 56
37 43 IZE 2 29-dec-17 10:30 ZZ LEIDEN DEN BOSCH 44 48
36 44 IZE 2 29-dec-17 12:00 MEYRIN BASKET ZWEVEGEMDEERLIJK 39 63
35 45 IZE 1 29-dec-17 12:00 BM WAREGEM FALCO GENT 55 66
34 46 IZE 2 29-dec-17 13:30 KORTRIJK BASKET ACA OXACO BOECHOUT 2 4
33 47 IZE 1 29-dec-17 13:30 EBC ROSTOCK BAVI VILVOORDE 64 32
32 48 LM 3 29-dec-17 9:00 ISRAEL BASKET ACA LIMBURG UNITED 52 51
31 49 IZE 1 29-dec-17 15:00 SELECTION AWBB ANTWERP GIANTS 40 72
30 50 LM 1 29-dec-17 12:20 ZAZA PACHULIA ACA BASKET@SEA OOSTENDE 93 90

RANKING MU17
1 ZAZA PACHULIA ACA
2 BASKET@SEA OOSTENDE
3 ANTWERP GIANTS
4 SELECTION AWBB
5 ISRAEL BASKET ACA
6 LIMBURG UNITED
7 EBC ROSTOCK
8 BAVI VILVOORDE
9 OXACO BOECHOUT
10 KORTRIJK BASKET ACA
11 FALCO GENT
12 BM WAREGEM
13 ZWEVEGEMDEERLIJK
14 MEYRIN BASKET
15 DEN BOSCH
16 ZZ LEIDEN
17 SPARTA BERTRANGE
18 T71 BASKET DUDELANGE
19 ALMONTE EINDHOVEN
20 HANAU WHITE WINGS