2017 – WU17 – Engels Cup (invitational)

Results for the 2017 – WU17 – Engels Cup (invitational)

LOCATIONS (click here for maps of all locations)
 LM Lange Munte – Kortrijk  WEV Wevelgem (Schelp & Vlaschaard)
 MIM Mimosa – Kortrijk  DOT Dottignies
 HIE HIEPSO – Kortrijk ZWE Sportpunt – Zwevegem
DEE Gaverhal – Deerlijk WAR De Treffer – Waregem
IZE ‘t Sok Izegem

1 1 LM 5 27-dec-17 9:00 BLUE CATS IEPER ISRAEL BASKET ACA 22 58
2 LM 3 27-dec-17 9:00 AWBB SELECTION BELGRADE BASKETBALL 52 62
3 LM 3 27-dec-17 12:40 ISRAEL BASKET ACA AWBB SELECTION 30 65
4 LM 3 27-dec-17 16:20 BLUE CATS IEPER BELGRADE BASKETBALL 28 93
2 5 LM 3 27-dec-17 10:50 K-BT KORTRIJK DMBC BLEGNY 50 59
6 LM 3 27-dec-17 14:30 K-BT KORTRIJK SINT PETERSBURG 33 56
7 LM 3 27-dec-17 18:30 DMBC BLEGNY SINT PETERSBURG 44 41
3 8 WEV 2 27-dec-17 10:30 LIMBURG UNITED BBC DEINZE NAZARETH 56 38
9 MIM 27-dec-17 14:30 COB CALAIS BV KATWIJK 36 63
10 WEV 2 27-dec-17 19:30 LIMBURG UNITED COB CALAIS 81 38
11 ZWE 1 27-dec-17 18:00 BBC DEINZE NAZARETH BV KATWIJK 57 60
4 12 WAR 1 27-dec-17 10:50 SINT KATELIJNE WAVER EMBC DUNKERQUE 51 37
13 WAR 2 27-dec-17 10:50 DB WAREGEM BS LEIDEN 85 24
14 WAR 1 27-dec-17 15:40 SINT KATELIJNE WAVER BS LEIDEN 83 33
15 WAR 2 27-dec-17 15:40 EMBC DUNKERQUE DB WAREGEM 34 63
1 16 WEV 1 28-dec-17 9:00 BLUE CATS IEPER K-BT KORTRIJK 31 56
17 WEV 2 28-dec-17 9:00 EMBC DUNKERQUE COB CALAIS 68 31
18 WEV 1 28-dec-17 13:30 BLUE CATS IEPER EMBC DUNKERQUE 33 72
19 WEV 2 28-dec-17 13:30 K-BT KORTRIJK COB CALAIS 67 29
20 ZWE 1 29-dec-17 9:00 BLUE CATS IEPER COB CALAIS 56 47
21 ZWE 2 29-dec-17 9:00 K-BT KORTRIJK EMBC DUNKERQUE 39 49
2 22 LM 5 28-dec-17 12:40 ISRAEL BASKET ACA BS LEIDEN 67 34
23 LM 2 28-dec-17 16:15 ISRAEL BASKET ACA BBC DEINZE NAZARETH 36 45
24 HIE 1 28-dec-17 9:00 BS LEIDEN BBC DEINZE NAZARETH 37 64
3 25 LM 5 28-dec-17 9:00 BELGRADE BASKETBALL SINT PETERSBURG 49 47
4 26 LM 5 28-dec-17 10:50 DMBC BLEGNY AWBB SELECTION 45 39
5 27 WEV 1 28-dec-17 10:30 LIMBURG UNITED SINT KATELIJNE WAVER 46 31
6 28 WEV 2 28-dec-17 10:30 DB WAREGEM BV KATWIJK 60 34
1 29 LM 1 28-dec-17 16:15 SINT PETERSBURG SINT KATELIJNE WAVER 54 35
2 30 WEV 2 28-dec-17 16:30 AWBB SELECTION BV KATWIJK 87 21
3 31 LM 1 28-dec-17 17:40 BELGRADE BASKETBALL LIMBURG UNITED 63 43
4 32 WEV 1 28-dec-17 16:30 DMBC BLEGNY DB WAREGEM 49 66
0 33 ZWE 2 29-dec-17 12:00 BLUE CATS IEPER BS LEIDEN 35 41
34 LM 3 29-dec-17 12:40 K-BT KORTRIJK ISRAEL BASKET ACA 46 44
35 ZWE 2 29-dec-17 13:30 EMBC DUNKERQUE BBC DEINZE NAZARETH 54 53
33 36 ZWE 1 29-dec-17 15:00 SINT KATELIJNE WAVER BV KATWIJK 69 32
32 37 ZWE1 29-dec-17 13:30 SINT PETERSBURG AWBB SELECTION 53 37
31 38 ZWE 1 29-dec-17 16:30 LIMBURG UNITED DMBC BLEGNY 35 40
30 39 LM 1 29-dec-17 14:00 BELGRADE BASKETBALL DB WAREGEM 69 47

RANKING WU17
1 BELGRADE BASKETBALL
2 DB WAREGEM
3  DMBC BLEGNY
4 LIMBURG UNITED
5 SINT PETERSBURG
6 AWBB SELECTION
7 SINT KATELIJNE WAVER
8 BV KATWIJK
9 EMBC DUNKERQUE
10 BBC DEINZE NAZARETH
11 K-BT KORTRIJK
12 ISRAEL BASKET ACA
13 BS LEIDEN
14 BLUE CATS IEPER
15 COB CALAIS